KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9197433
nr 919 7433
Albert Engström
(1869-1940), Sverige
Etsning, Albert Engström (1869-1940), Självporträtt, signerad, motivet: 25 x 20
Albert Engström, svensk målare och tecknare född 1869, död 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 19:37:46
100 kr
200 kr
Albert Engström
Läs mer om Albert Engström